Instalacje

CZYM SĄ UKŁADY CHEMOODPORNE.

Systemy wentylacji chemoodpornej z tworzyw sztucznych są układami powszechnie instalowane w przemysłowych obiektach galwanizerniach, laboratoriach, basenach itp. Oraz w domowych instalacjach basenowych. System ten doskonale sprawdza się tam gdzie mamy do czynienia ze środowiskiem toksycznym i silnie korodującym oraz dużą wilgotnością. System ten spełnia wymagania stawiane instalacjom wentylacyjnym dla środowiska agresywnego a co za tym idzie nie ulega korozji oraz przy odpowiednim montażu zapewnia 100% szczelności. Zakres produkcji obejmuje Tworzywa PVC , PP, PPs, PE . PVDF

Rodzaje i sposoby łączenia poszczególnych elementów.

System rur i kształtek o przekroju okrągłym wykonany jest na zasadzie każda z kształtek zakończona jest po obu stronach kielichami rury pasują na wsuwkę łączenie rur odbywa się przy pomocy muf. W zależności od użytego materiału poszczególne elementy łączymy smarując klejem (PVC) lub spawamy odpowiednia elektrodą. System kanałów i kształtek o przekroju prostokątnym, kwadratowym System ten jest wykonywany na konkretne zamówienie i nie ma ograniczeń, jeżeli chodzi przekrój kanału łączenie poszczególnych elementów odbywa się za pomocą ramek lub wsuwek, ramki są przyspawane na stałe do kanałów.tak jak w systemach kanałów metalowych. W miejscach gdzie jest problem z miejscem (szachty kominowe itp.) stosuje się połączenia na wsuwki jedna z wsuwek jest na stałe przyspawana do kanału i pasuje na wcisk do następnego kanału lub kształtki.

ZASTOSOWANIE

Wentylacja galwanizerni, akumulatorownie, ocynkownie, baseny, odciągi z digestoriów, wentylacja ogólna w środowiskach korozyjnym. Dostarczamy gotowe elementy i wentylatory dachowe i promieniowe, prowadzimy montaże poszczególnych elementów.

INNY PROFIL DZIAŁALNOŚCI

Innym profilem działalności naszej firmy jest produkcja wanien i zbiorników z tworzywa sztucznego. Tworzywa charakteryzują się dużą żywotnością dlatego znacznie przewyższają wanny z stali nierdzewnej. Wanny i zbiorniki produkowane są pod zamówienie klienta wymiary ustalane są indywidualnie. Konstrukcja wanny jest wykonana jako wolnostojąca dla odpowiednich wymiarów dodatkowo wzmocniona profilami metalowymi obudowanymi tworzywem. Oprócz standardowej produkcji elementów wykonujemy elementy nietypowe osłony, obudowy, pojemniki, skrubery, odwadniacze, itp.

Plaswent @ 2011 | Design by RADECOMP